O NÁS

Rybotéka je spojení prodejny čerstvých ryb a mořských plodů s malým rybím bistrem. V nabídce je tak celá řada produktů, kdy si každý milovník ryb vybere ten svůj. 

Vyberte si z aktuální nabídky celých ryb i filetů jak z mořských, tak sladkovodních ryb, na své si přijdou i fanoušci mořských plodů. Ryby Vám naporcujeme, vykucháme,  zbavíme kůže i šupin - přesně podle Vašich přání. 

Malý hlad? S tím Vám pomůže nabídka pokrmů, které jsou k zakoupení s sebou, ale můžete si je v klidu vychutnat i přímo na prodejně, máme tu pro Vás místa k sezení. Ochutnejte naše delikátní sushi, zahřejte se rybí polévkou nebo si dejte svačinku v podobě čerstvého chlebíčku či rybího salátu. K dokonalosti chybí už jen sklenka dobrého vína či piva, i tu si u nás můžete dát, včetně zakoupení lahve s sebou. 

Přijďte se přesvědčit, že ryby si zaslouží mít na Vašem jídelníčku místo po celý rok, těšíme se na vás!

PH-030 (Kopírovat).jpg
PH-016 (Kopírovat).jpg

Jmenuji se Veronika a v Rybotéce mě uvidíte prodávat zboží, chystat sushi, nalívat vám víno... a pak taky lítat s koštětem, kuchat, filetovat a zápasit se vší administrativou. A všechno mě to uvidíte dělat s velkou láskou a pokorou, protože to jsou dvě zásadní ingredience pro podnik, kterým by pro Vás měla Rybotéka být.

Rybotéka je pro mě několik splněných snů najednou: mám smysluplnou práci, kde můžu neomezeně tlachat se svými zákazníky a bydlím v malebných Jižních Čechách, odkud mě nevyhnali ani všudypřítomní komáři - na ty ostatně platí dostatečná dávka Budvaru.

Kromě rybárničky mě můžete potkat všude, kde se vaří dobrá káva, pije dobré víno nebo je to cyklostezka. 

Přijďte si popovídat do Rybotéky, těším se na Vás!